KONST / Litografier / Färglitografi 12411453
nr 1241 1453
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943), Signerad, numrerad 183/350, bladets mått: 46x31,5 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:15:55
18/3 19:10:55
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen